Fero dhe Abenita janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Fero dhe Arbenita janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursejnë edhe fotografitë bashkë.

Së fundi, ishte Arbenita ajo e cila ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në prehërin e reperit.

Image

FOTO GALERI

“Kur njerëzit të urrejnë, është sepse ti ke diçka që ata duan”, ka qenë mbishkrimi që e dashura e Feros ia ka lënë fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here