Arbana Osmani shumë në formë edhe pas lindjesËshtë një na personazhet më të njohur dhe interesant të ekranit, një femër e fortë që gjithmonë e di se çfarë duhet të thotë e të bëjë.

Arbana Osmani është larguar nga ekrani për shkak të shtatëzanisë dhe mëmësisë, por që kur ka filluar pushimi i saj, nuk kanë rreshtur pyetjet se kur dhe me çfarë do të kthehet.

Në sezonin e ri televiziv, Arbana patjeter që do të jetë sërish pjesë e televizionit, por se me çfarë projekti, pritet për tu parë.
Ajo që ka rëndësi tani për tani, është se prezantuesja e njohur po duket shumë “fresh” dhe e lumtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here