4Skenaristja e Big Brother Albania Alessia e ftuar në emsionin e Jonida Shehut ka folur rreth risive që do të ketë tëtë vit Big Brother.

 Një moment moderatorja Jonida i ka thënë asaj se e dinte që nuk do të kishte seks.

Skenaristja ka ngelur e habitur dhe e ka pyetur direkt se nga e dinte këtë sepse ishte sekret, por Jonida i është përgjigjur se këtë sekret e kishte zbular Arbana Osmani disa ditë më parë.

Fillimisht Alessia ka ngecur më pas me shaka ka thënë se nuk e pushonte dot nga puna Arbanën, ndërsa në lidhje me seksin ajo tha se seks do të ketë atëherë kur të vendosë vëllai.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here