Është një nga prezantueset më të pëlqyera shqiptare dhe pritet që në muajin Janar të nisë sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj lumtur”.

Në këtë foto që shohim në rrjete sociale, Arbana duket më në formë dhe seksi se kurrë. E veshur me një këmishë me kuadrata, Arbana duket se e ka hapur pak më shumë se zakonisht dekoltenë, por duke u shfaqur mjaft e hijshme dhe njëkohësisht dhe seksi./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/arbana-osmani-seksi-provokon-me-dekoltene-609441/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here