Arbana Osmani në formë edhe pas lindjesArbana Osmani është shfaqur “para” fansave të saj vetëm pak javë pasi solli në jetën fëmijën.

Moderatorja e famshme shqiptare më 9 mars lindi një djalë, Jonin, dhe që atëherë i ka munguar jo vetëm skenës, por edhe fansave në rrjetet sociale.

Por sot ajo ka postuar në Instagram një foto, të parën të saj pas afro dy muajsh, ku shfaqet për mrekulli, vetëm një muaj pas shtatzënisë.

“Hey çuna. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar Arbana poshtë fotografisë, në të cilën duke e hareshme si gjithmonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here