Arbana Osmani i rikthehet skenësPrezantesja e njohur televizive, Arbana Osmani e ka paralajmëruar rikthimin e saj në skenë.

Prezantuesja e njohur e “Big Brother” dhe disa emisioneve televizive në “Top Chanel” ka postuar një foto ku tregon se rikthimi i saj në skenë do të bëhet shumë shpejt.

“Shihemi së shpejti”, shkruan Arbana në mbishkrimin e fotografisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here