Moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Arbana Osmani, ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me emisionin e saj të veçantë “Dua të të bëj të lumtur”.

Megjithëse në programin e saj janë të ftuar si njerëz të thjeshtë, ashtu edhe figura të njohura të televizionit, Arbana ka bërë të qartë njëherë e mirë se në emisionin e saj nuk do të shohim kurrë politikanë.

“Aman fto ndonjë politikan aty, se është shtrënguar pak puna e nuk vjedhin dot aq hapur, jepi pak lumturi.”, i shkruan një ndjekës, të cilit Arbana i është përgjigjur prerazi: “Kurrë.”

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/arbana-osmani-e-thote-troc-ja-cilet-vip-a-s-do-te-ftoje-kurre-ne-emision-616452/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here