Arbana Osmani e dërgon të birin në VatikanPrezantuesja e njohur shqiptare Arbana Osmani, thuhet se së shpejti do të rikthehet në ekran me një projekt të ri, shkruan “Kosovarja”.

Por, derisa të filloi puna intenzive për të, Arbana ka vendosur të kënaqet nën shoqërinë e të birit.

Prezantuesja e shkathët i do shumë udhëtimet dhe tani gjendet në Vatikan, në njërin ndër vendet më krishtere. Arbana me vete e ka edhe të birin. Ajo duket tejet e lumtur, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here