Arbana Osmani aktive në rrjete sociale, ja fotoja e saj e parë Ajo nuk i ka dashur kurrë rrjetet sociale, por mesa duket diçka ka ndodhur që ka ndërruar mendje.

Prezantuesja e njohur e Top Channel, Arbana Osmani ka hapur një adresë në Facebook, duke patur jo vetëm adresë në Instagram, por edhe në rrjetin social me më shumë ndjekës aktualisht.

E mësa duket Arbana e ka marrë me shumë dëshirë profilin e saj në Facebook, ku gjatë mëngjesit të sotëm ka postuar foton e saj të parë. E shohim teksa konsumon mëngjesin e saj me briosh, lëng portokalli dhe kapuçino.

Arbana Osmani aktive në rrjete sociale, ja fotoja e saj e parë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here