Arbana Osman ndryshon pamjen rrënjësisht Prezantuesja e njohur ka guxuar jo pak, duke ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj.Larg elegancës që shfaq në emisionin “Në 1 Javë”, Arbana Osmani është prezantuar së fundi si një gangsta.

Xhupi i lëkurës, tipik për motoristë dhe flokët mbledhur pas kokës me gërsheta, i japin 32-vjeçares një imazh të ashtuquajtur, mashkullor.

Pavarësisht tjetërsimit në pamje, gazetarja e Top Channel, duket se është pëlqyer menjëherë nga ndjekësit në llogarinë e Instagramit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here