Ata e kanë treguar gjithmonë se janë miq mjaft të afërt e të mirë me njëri-tjetrin.

Këtë herë ka qenë moderatorja Arbana Osmani e cila me një foto ne Instagram ka treguar se mbrëmjen që lamë pas e ka kaluar me miqtë e saj Eno Popi dhe Xhemi Shehu.

Përmes kësaj foto ajo ka treguar sa e afërt vijon të jetë marrëdhënia e tyre. Ndërkohë  të tre kanë projektet e tyre televizive në Top Channel, ku tashmë janë pjesë prej vitesh.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here