Gazetarja, njëherazi drejtuese e revistës “Madame Mapo”, Iva Tico, ka kritikuar hapur përzgjedhjen e veshjes së moderatores së reality-show-t “Big Brothër”, Arbana Osmani, shkruan gazeta Standart.

Kjo e fundit në puntatën e parë të edicionit te peste te ketij spektakli, te Shtunen ne mbremje mbante veshur nje fustan te shkurtër, të mbyllur para e te hapur pas, të firmës MSGM/ Cruise, ndërsa në këmbë ra në sy per këpucet “alla Lady Gaga”, te firmosura nga Italiani Giuseppe Zanotti, supër të larta me platforme dhe pa take.

“Fustani është shumë i bukur pa Arbanën brenda”, ka thene gazetarja Iva Tico, e cila ka shpjeguar rezervën e saj me argumentin se “Arbana ka veshur modelin e gabuar per nje trup pa shpatulla e qafë”.

Iva Tico nuk eshte ndalur me kaq, ajo ka kritikuar gjithashtu edhe zgjedhjen e kepuceve edhe te vareses, sipas saj ato lloj kepucesh kerkonin “kembe kilometrike”, qe Arbanes i mungojnem varëseja e bënte të dukej pa qafë fare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here