Arbana, e bukur edhe pa grim Arbana Osmani është veçuar për pamjen e saj dhe është komentuar për paraqitjet me pa grim.

Edhe pse ndonëse me shumë pak ‘make up’ Arbana ka dallim të madh mes asaj dhe kur është fare pa grim. Në një fotografi të hedhur në Instagram , prezantuesja nuk dukej edhe aq bukur sa jemi mësuar ta shohim, madje dukej edhe më e vjetër, transmeton Indeksonline.

Ndoshta pse fotoja është realizuar në 5 të mëngjesit ka bërë që Arbana të dukej kaq e dërrmuar. Së fundmi, prezantuesja ka pasur shumë udhëtime mes Tiranës dhe Parisit ku po xhiron emisionin e ri ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Lodhja po shihet qartë se është reflektuar edhe në fotografinë e saj…

Arbana, e bukur edhe pa grim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here