Bendi kosovar Aragona Band kanë përgatitur projektin e tyre më të ri muzikorë. Kësaj radhe grupi vjen në bashkëpunim me këngëtaren nga Shqipëria, Rozana Radi.

Gjatë një prononcimi për Telegrafi, Shpend Haxhijakupaj, anëtar i Aragona Band, ka pohuar se kënga është incizuar dhe së shpejti pritet të shoqërohet edhe me videoklip.

Kënga titullohet “Tepër jemi dashtë” dhe është punuar nga Kico Beatz, ndërsa teksti është shkruar nga Rozana.

Aragona Band, së fundmi kanë realizuar këngën “Vajza anonime”, e cila është pritur mjaft mirë nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here