Ajo është valltarja më e përfolur e të gjitha rubrikave rozë, për linjat, vallëzimin dhe pamjen, shkruan revista “Kosovarja”.

Në llogarinë e “Instagramit” është tejet aktive, gjithmonë duke sjellë pamje të nxehta për fansat, e që së fundmi ka befasuar me fytyrën duke përdorur një efekt të “Snapchat”-it.

Gjithsesi bukur, por çfarë ka dashur të tregojë me këtë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here