April Bowlby e njohur për nga roli në serialin “Drop Dead Diva” ka xhiruar editorial seksi për Maxim.

Ajo ka deklaruar se i pëlqen kuzhina Italiane si dhe meshkujt xhentil si dhe ka zbuluar një hobi të saj që duket paksa e pabesueshme – qëndisjen.

Ndërkaq sa i përket kolegut të saj Charlie Sheen i cili interpreton në serialin e sipërpërmendur, në vend të aktorit Ashton Kutscher, bukuroshja April thotë se Charlie nuk është definitivisht tipi i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here