Apo fejohet Platori i Mihrijes e Naimit?Përditë po fejohen e martohen këngëtarët, djemtë e vajzat e këngëtareve, e kështu me radhë, shkruan “Kosovarja”.

Jetojmë në një vend ku dasmat dhe ahengjet janë mega evente, ngjarje me rëndësi, andaj jo rastësisht nxisin kaq vëmendje, edhe publike.

Në dasmën e Kushtrimit, djalit të Shyhrete Behlulit, Mihrije Braha e pranoj që edhe ajo shpejtë mund të bëhet vjehërr, pasi siç la të kuptohet, ka diçka të re tek Platori, shkruan “Kosovarja”.

Platori me sa duket tashmë është në lidhje me një vajzë. Meqë po jeton e studion jashtë vendit, shtrohet pyetja se a është ajo shqiptare…/Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here