Anxhelina Hadërgjonaj, një kapitene seksiPër Anxhelina Hadërgjonaj nuk kanë të ndalur pushimet. Këtë herë ajo ka preferuar të pushojë në Venecia të Italisë.

Në foton e publikuar në llogarinë Instagram, ajo është shfaqur si një kapitene seksi me bikini, duke tërhequr vemendjen e ndjekësve të saj.

Hadërgjonaj vazhdimisht komplimentohet nga fansat për fotot e veçanta që sjell, si dhe për fizikun perfekt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here