Modelja shqiptare Angela Martini ka publikuar një video në profilin e saj në Facebook ku bukuroshja shfaqet me bikini dhe shumë seksi.

Angela Martini është duke bërë karrierë në Amerikë si modele dhe veçanërisht ajo është e njohur për reklamimin e veshjeve të brendshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here