Kur kthehet ajo në shtëpinë e saj siç e quan në rrjetin social ‘Twitter’, ndihet shumë e relaksuar.

Super-modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Anxhela Martini, tashmë është mësuar edhe me fotot provokuese, dhe pikërisht këtë e vendos ajo duke e ilustruar me qetësinë që ndihet në apartamentin ku ajo jeton në Nju- Jork, madje e puth këtë vend me anë të bluzës që ajo e ka veshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here