anxhelaKëngëtarja Anxhela Peristeri është shpallur fituese e edicionit të parë të “Your Face Sounds Familiar”.

Edhe në natën finale nuk ka ndryshuar mënyrë e votimit, fillimisht ka votuar juria dhe më pas kanë qenë vetë artistët ata që kanë votuar për njëri-tjetrin.

Kjo mbrëmje ka qenë shumë e gjatë dhe ka rezervuar shumë surpriza për publikun. “Your Face Sounds Familiar” ishte i pari program i këtij lloji në Shqipëri, i cili është transmetuar çdo të hënë në Tv Klan.

Anxhela Peristeri shpallet fituese e “Your Face Sounds Familiar”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here