Anxhela Peristeri pa mbathjeEdhe Anxhela Peristeri nuk i ka shpëtuar tendencës së shfaqjes pa mbathje.Këngëtarja ka postuar një foto me një fustan të kuq.

Ajo ka hapur këmbët duke u përpjektur të freskohet dhe vihet re mungesa e mbathjeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here