Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e cila prej pak vitesh jeton në SHBA ka lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo shfaqet me një fustan vjollcë që më shumë i linte pjesë të trupit jashtë sesa i mbulonte, gjatë “Cfda Fashion Awards”.

Poshtë fustanit mund të shikoje cdo gjë sepse ajo as të mbathura nuk kishte veshur. Fotot janë publikuar në revistën prestigjioze italiane “GQ Italia”.
Modejla shqipare, e cila pas ndarjes nga këngërari Kanye West, lidhet sërish me një tjetër këngëtar, Craig David, me të cilin ka kryer dhe një set fotogafish me veshje të brendshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here