Mund të themi se bukuria dhe sensualiteti i saj kur ajo ishte në Tiranë, ua mori sytë të gjithëve.

E kemi fjalën për modelen e famshme shqiptare Anxhela Martini, e cila në dokumentarin e aktores së Hollivudit, Eliza Dushku, u fokusua nga të gjithë, sidomos nga meshkujt.

Por, në këtë foto që e zbuluam ndoshta në “After Party” në Tiranë, të datës 5 tetor, nuk po mund ta kuptojmë se atë natë bukuroshja shkodrane është peshuar më shumë në krahët e aktorit Blerim Destani, apo të producentit Genc Prelvukaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here