Modelja më e komentuar shqiptare, Anxhela Martini, i ka vënë detyrë vetes si duket të mos mungojë në asnjë ngjarje dhe tapetit të kuq.

Vetëm dy ditë më parë, bukuroshja seksi ka qenë e pranishme në Festivalin e Filmit “Tribeca” në Nju-Jork.

Ndërsa, siç shihet edhe në këtë foto, Anxhela ka qenë e shoqëruar me stilistin e njohur, Stefan Kempbell. Sipas një burimi, flitet se modelja shqiptare është në lidhje me një mashkull me ngjyrë, por ky djalosh nuk dihet a është stilisti i saj, apo i dashuri? Edhe në këtë ngjarje Martini është dukur shumë seksi dhe ka rënë në sy të kamerave dhe të fotoreporterëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here