Bukuroshja super e shikuar dhe tepër e komentuar gjatë këtyre muajve vjen sot në rubrikën tonë me gjërat që ajo i do dhe nuk i do.

Kjo është modelja e famshme, Anxhela Martini, e cila thotë se provokimet e saj nuk janë me qëllim, megjithëse nuk i pëlqen të provokojë, profesioni e bën të tillë.

Ajo e do shumë veten dhe të qenit femër e bukur, e kur je e tillë pse të mos reklamohesh. Por, bukuroshes Martini nuk do t’i kishte pëlqyer kurrë aksidenti që i ka ndodhur me zbulimin e intimitetit të saj poshtë fustanit.

E pengojmë pak a shumë thashethemet, por nuk u kushton shumë rëndësi atyre, tash është mësuar me to. Kur ishte e vogël, Anxhela kishte dëshirë të ishte djalë, madje dhe shumë çapkën./Maksim Gjokaj/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here