Modelja seksi Anxhela Martini aktualisht gjendet në Londër se bashku me të dashurin e saj Dragos.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram në të cilën tregon se ndodhet në hotel dhe sapo ka porositur darkën nga shërbimi i hotelit. Diçka e tillë ka ndodhur pasi Anxhela nuk ka konsumuar asgjë gjatë darkës ku ishte e ftuar dhe gjithashtu shpjegon arsyen pse. “Kur sapo kthehesh nga restoranti i peshkut ku të kishin ftuar, por ti nuk ha prodhime deti. Shërbimi i hotelit të lutem,”-përfundon postimin e saj Martini./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here