Modelja shqiptare ka marre pjese jo pa u vënë re në një festim pikant 3-ditor në Gstaad të Zvicrës Disa nga vajzat më bukuroshe të së ashtuquajturës aristokraci evropiane janë mbledhur në Gstaad të Zvicrës për një festë elite me pesë yje, mbi dëborë. Bëhej fjalë për një takim 3-ditor mes koktejleve, garave të skive, darkave dhe argëtimeve ekstra-luksoze. Komuniteti eshte i tipit te mbyllur dhe anetaresimi behet vetem me ftese speciale. Mirëpo ka qenë e pamundur të mos vërehej “look”-u i tyre, teksa mbi të gjitha ka tërhequr vëmendjen papritmas modelja shqiptare me banim në SHBA, Angela Martini. Ajo kishte veshur një fustan të kuq “shik”, por që i nxirrte tërësisht gjoksin në ajër, duke i lënë fare pak vend imagjinatës.

Gjoksi i saj ka dalur plotesisht jashte dhe i ben me sy kameres qe e fotografon.

Megjithese, Angela nuk i ka postuar keto foto ne rrjetin e saj social, mediat e huaja jane perkujdesur qe qellimi i saj te merr vemendjen e duhur duke publikuar fotot e saja nen titullin “Aksidenti topless ne Gstaad!”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here