Modelja shqiptare Anxhela Maritni ka postuar një videoklip shumë të ‘nxehtë’ në profilin e saj në Twitter.

Bukuroshja, e cila së fundmi kishte bërë bujë me disa fotografi ku kishte ‘harruar’ të vishte të brendshme gjatë një evenimenti në “CFDA Fashion Awards”, vazhdon të provokojë edhe më tej.

Në videon në fjalë Anxhela është gjysmë lakuriq, dhe me sharmin dhe bukurinë e saj e tregon sensualitetin dhe anën e një femre të ndjeshme dhe shumë seksi.

Videoja më poshtë është realizuar në mënyrë profesionale nga Jerome Duram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here