Anxhela Martini është duke punuar në lansimin e një linje të re për bikini e cila do të mbajë emrin e saj.

Modelja shqiptare, e cila vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar disa fotografi gjatë momentit të përgatitjes së reklamës për bikinit. Fotot janë provokative dhe të rrezikshme për ata që kanë zemër ‘të dobët’.

Për reklamën në fjalë Anxhela raportohet se ka pozuar në katin e 14-të një hoteli luksoz.

2 KOMENTET

  1. Vertete foto hot te anxheles. kishin me qene te mira per nje kalendar te vitit 2012.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here