Anxhela MartiniModelja që jeton dhe vepron në Amerikë, Angela Martini përmes një postimi na përshëndet nga Kalifornia.

Fotos të postuar nga Angela i është bashkangjitur shkrimi “Good morning in Angela time lol”.

Kësaj radhe modelja është kujdesur për foton që fokusi të jetë në këmbët e saj të gjata.

Ajo sipas të gjitha gjasave është pa të brendshme.

Anxhela Martini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here