Bukuroshja shqiptare Angela Martini është parë kohët e fundit në shoqërinë e biznesmenit Russell Simmons.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat e huaja gossip. Fotot janë bërë shkak për spekulime megjithatë komenti serioz që përcillet prej tyre është se shpeshherë paparacët janë në gjendje të fiksojnë skena që të bëjnë diçka të duket ashtu siç duan ata.

Nga foto duket megjithatë se ka një afërsi fizike mes vajzës bukuroshe dhe biznesmenit që duket shumë më i madh në moshë sesa shqiptarja e pasarelave.

E pyetur ne lidhje me fotot Angela Martini ka thene se biznesmenin e ka mik te mire, citon lajmifundit.com. Ajo ka akuzuar paparacet se kane zgjedhur nje moment te fotove qe duket sikur nenkupton dicka “por ne ishim vetem duke folur” pasi kishim qene bashke ne SoHo”, ka thene Bukuroshja Martini.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here