Ajo është një nga bukuroshet shqiptare e cila është bërë mjaft e njohur jashtë kufijve shqiptare.

Në intervistën e saj të fundit për RevistaWho, Anxhela Martini u shpreh se me modelingun tashmë e kishte mbyllur. 

Megjithatë fotot e fundit të publikuara prej saj tregojnë se ajo vijon të jetë më seksi se kurrë. Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme disa prej tyre ku e shohim mjaft në formë dhe tejet provokuese.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/anxhela-martini-ka-lene-modelingun-624184/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here