Anxhela Martini, e cila konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse që është shfaqur kohëve të fundit në mediat botërore, e që është aktive me projektet e saj si modele dhe stiliste në Amerikë, gjatë fundjavës iu rikthye Shqiperise.

Modelja aktualisht është ”single” dhe këtë e ka konfirmuar sërish për mediat shqiptare, duke u përgjigjur shkurt rreth statusit të saj në dashuri : “Jam vetëm”.

Emri i saj shpeshherë është gjendur në faqet rozë të shtypit, ndërsa mes emrave të përfolur për lidhje dashurie, kanë qenë edhe Kanye West dhe Russel Simmons, por qe të dyja këto supozime mediatike janë hedhur poshtë nga modelja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here