Modelja shqiptare Anxhela Martini ka shfrytëzuar rastin që në profilin e saj në Twitter t’iu japë leksion meshkujve.

Aty ajo shkruan se “natyra dhe feminiteti janë të pandashme, gjë që e ndryshon të gjithë perceptimin mbi femrat. Këshilla për meshkujt: një femër është si natyra, ajo është natyra dhe është natyrale.

Nëse nuk përshtateni me natyrën nuk keni si të përshtateni me femrën”, ka shkruar Anxhela.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here