Të dyja janë modele dhe të dyja kanë përfaqësuar bukurinë shqiptare në spektaklin “Miss Universe”, ndërsa ka vite që zhvillojnë karrierën e tyre mes hapësirave shqiptare dhe Amerikës.

Përveç këtyre të përbashkëtave, ato tani ndajnë edhe të njejtin shtrat.

Të paktën kështu tregon një fotografi e publikuar në rrjetet sociale, ku Anxhela Martini dhe Afërdita Dreshaj shfaqen së bashku, me një mbulesë të përbashkët, derisa duket të mos kenë rrobe të veshura.

Modelet kane zgjedhur nje menyre shume provokuese te terheqjes se vemendjes, ndonese te dyja tashme gezojne mjaft fame mes shqiptareve, pasi Anxhela eshte fituese e Mss Universe Albania 2010, ndersa Aferdita e Miss Universe Kosova 2011.
Perveç kesaj Anxhela tashme ka karriere ne fushen e modes si dizajnere e Aferdita prej vitesh njihet si kengetare.

Vajzat kane kaluar mjaft kohe se bashku ne ditet e fundit, pasi te dyja jane te angazhuara ne aktivitete te modelimit ne SHBA.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here