Anulohet Big Brother VIP? Çfarë po ndodh me programin e madh të Top Channe

Për njërin prej programeve më të mëdha e më të komentuara të Top Channel, Big Brother VIP, i cili pritej të fillonte transmetimin së shpejti, është aluduar se ka anuluar transmetimin për shkak të kosotos së lartë.

Por lajmet që qarkulluan gjatë ditës së sotme, me sa duket, nuk janë të vërteta. Burime pranë për Anabel.al kanë mësuar se lajmi për anulimin e tranmsetimit të Big Brother nuk është i vërtetë, përkudrazi. Sipas të njëjtave burime, puna ka nisur dhe aktualisht po punohet për ndërtimin e studios së spektaklit.

egjithatë, aludimet për spektaklin vazhdojnë. Shumë emra janë lakuar edhe për moderatorin që do t’i besohet ky projekt i madh. Nisur edhe nga formate të ngjashme në botë, një gjë është e sigurt: konkurrentët do të jenë VIP-a nga fusha të ndryshme të jetës. Autorësinë e programit, këtë herë do ta ketë Ledion Liço.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here