Antonio Baston i pa ngopur me të pasmet e EvesEva Longoria dhe partneri i saj jose Antonio Baston janë fotografuar në një jaht teksa po pushonin.

Siç shihet edhe në foto ai nuk ngopet duke e prekur atë nga të pasmet.

Antonio Baston i pa ngopur me të pasmet e Eves

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here