Anthony, djali 14-vjeçar i çiftit të artistëve Pirro Çako-Inva Mula, zgjedh të qëndrojë me të ëmën pas vendimit të divorcit të prindërve.
Fakti që 14 vjecari vazhdon shkollën në Paris dhe pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar atje ka bërë që ai të përzgjedhë të qëndojë me të ëmën Invën.
Çifti ndodhej në proces divorci prej 30 marsit të vitit të kaluar, ndërsa gjyqtaria Elona Gjoka u “detyrua” të thërrasë nga Franca Anthony-n dhe ta pyesë se me cilin prind donte të qëndronte, për shkak të mungesës së një zgjidhjeje me mirëkuptim nga vetë kantautori Pirro Çako dhe sopranoja me famë botërore, Inva Mula në seancat e mëparshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here