Nuk po kalon kohë të mira çifti Marc Anthony-Jennifer Lopez. Arsyeja është publikimi i mundshëm i disa videove të nxehta të këngëtares, video të regjistruara në kohën kur ajo ishte e martuar me burrin e saj të parë, Ojani Noa.

Kjo temë nuk i pëlqen shumë bashkëshortit të saj aktual, Marc Anthony, i cili u largua nga një emission televiziv kur iu shtrua kjo pyetje.

“Vazhdoni me pyetjen tjetër”, u përgjigj këngëtari. Më pas, u ngrit i nervozuar duke falenderuar për ftesën dhe u largua nga studio.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here