Ansi Agolli dhe Rea për pushime në SeychelleFutbollisti i kombëtares, Ansi Agolli së bashku me të fejuarën e tij, Rean, në këtë fillim viti kanë kaluar disa ditë pushime luksi në Seychelles, në një nga ishujt e arkipelagut të njohur në Oqeanit Indian.

Bukuroshja ka postuar në faqen e saj në Instagram një fotografi, ku shfaqet së bashkë me mbrojtësin e krahut të kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrën e Karabakut në Azerbajxhan.

Më pas po kjo foto është ripostuar edhe nga vetë Ansi, i cili duket në një formë të mirë fizike.

Ansi Agolli dhe Rea për pushime në Seychelle

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here