Anne Hathaway shfaqet me theks anglez dhe me syze në filmin e saj më të ri, “One Day”.

Aktorja amerikane interpreton rolin e një studenteje britanike, e cila takon dashurinë e jetës në mbrëmjen e maturës.

Hathaway ka pësuar një ndryshim rrënjësor krahasuar me pamjen e saj në filmin “Batman, The Dark Knight Rises”, ku interpreton rolin e Catwoman.

Filmi “One Day” është xhiruar në Londër dhe Edinburgh. Ai tregon ulje-ngritjet e marrëdhënies mes Em dhe Dexter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here