Anne Hathaway shijon pushimet në IbizaËshtë hera e parë pas 5 vitesh që aktorja fotografohet duke shijuar pushimet verore.32 vjeçarja Anne Hathaway është dukej sensacionale teksa është parë në një jaht luksoz në Ibiza më bashkëshortin e saj Adam Shulman.

Aktorja ka treguar linjat e saj perfekte dhe tonin natyral të lëkurës me bikini te bardha dhe të zeza.

Më pas Anne dhe Adam kanë qëndruar në kuvertën e jahtit duke ndarë më njëri tjetrin disa momente romantike.

Anne Hathaway shijon pushimet në Ibiza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here