Anna Kournikova mbush 35 vjeç por pavarAnna Kournikova shfaq linja përfekte sisht viteve që kalojnë me shpejtësi, ish tenistja ruse vazhdon të ruajë linja perfekte.

Bukuroshja bionde e arriti kulmin e karrierës në vitin 1996 por që prej asaj periudhe nisi perëndimi i saj në fushë dhe rruga e gjatë në botën e modës.

Ish tenistja që prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gëzon një popullaritet të madh përtej Atlantikut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here