Anjeza Shahini do niset për udhëtim dhe Londra është destionacioni i rradhës. Një koncert legjendar siç e cilësojnë të gjithë, në Koko Camden Theatre, një ditë përpara festës së Shën Valentinit.

Mesa duket Anjezën festa e të dashuruarve do e gjejë në kryeqytetin e Anglisë dhe si gjithmonë në punë, duke kënduar e kënaqur të gjithë shqiptarët e pranishëm me muzikë ‘live’.

Siç shprehet dhe vetë ajo, mezi po e pret që dita të afrojë ku atje do të takohet edhe me miq të vjetër që kudo e shoqërojnë. Një ndër to është edhe Tergita Gusta, por edhe mikesha që prej kohësh nuk i ka parë, por që jetojnë në Angli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here