Anjeza Shahini ndryshon pamjenKëngëtarja Anjeza Shahini nuk është shquar për ndryshime të shumta në pamjen e saj.

Por mesa duket pas 20 vjetësh me flokë të gjata kunata e saj e ka bindur të bëjë një ndryshim në pamje. Ja tek e shohim me flokë më të shkurtra se zakonisht.

“Duke rritur flokët për 20 vjet dhe ti presësh për vetëm 10 minuta. Gjithçka falë kunatës time Xho,”-shkruan Shahini krahas videos të publikuar në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here