Presidentit Barack Obama, duket se i është shtuar edhe një tjetër mbështetëse dhe kjo është këngëtarja, Anjeza Shahini.

Pas fitores së Presidentit të SHBA-së, Shahini ka postuar në Facebook një fotografi me flamurin e Amerikës.

Ashtu siç shumë shqiptar, edhe ajo është një fanse e Presidentit Obama.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here