Në kokë mban kurorën e “Miss-it”. E bukur dhe shumë tërheqëse, madje një prezantuese shumë e zonja. Edhe këtë vit si duket do të kemi rastin ta shohim Anjeza Majën, prezantuesen e Tv Klan se si drejton me mjeshtërinë e saj “Maratonën e këngës popullore”.

“Miss Tirana 2001” tashmë ka vendosur që karrierën e saj ta vazhdojë si gazetare televizive.Shpesh shtypi rozë e ka përfolur imazhin e saj teksa shoqërohet me ndonjë djalë.

Por se a ka ndonjë të dashur Anjeza nuk dihet, por dihet që ka pranë vetes shumë njerëz dhe shumë miq. Për momentin ka në plan vetëm këtë prezantim, kurse në të ardhmen do shohim se çfarë do sjellë kjo bukuroshe. Të paktën shijojeni bukurinë e saj gjatë maratonës. /PanoramaPlus/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here