Anjeza prezanton nënë dhe vjehrrën Anjeza Shahini ka publikuar përsëri foto të tjera nga ceremonia e dasmës së saj.

Vetëm se kësaj radhe këngëtarja ka prezantuar nënë dhe vjehrrën e saj. Edhe pse ajo u martua në një ceremoni të fshehtë nga objektivat e mediumeve,Anjeza ka vendosur që me miqtë e saj të ndajë disa nga momentet më të rëndësishme gjatë kësaj ceremonie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here