Prezantuesja e njohur e televizionit “Klan”, Anjeza Maja,duket se i ka shijuar më së miri pushimet e verës, ndërkohë që në valët e këtij televizioni transmetohet programi “Maratona e këngës popullore”e prezantuar prej saj dhe Drini Zeqos.

Meqenëse vjen nga konkurset e miseve nuk diskutohet që Anjeza ka një perfeksion trupor, të cilin e shihni së miri në këto foto të realizuara nga paparaci ynë pak ditë më parë në plazhin Dhërmiut.

Anjeza është fotografuar në shoqërinë e Denion Mejdanit, djalit të ish-Presidentit Mejdani, i cili rreth tre muaj më parë u emërua nëndrejtori i KESH.

Nga fotot duket sikur mes Anjezës dhe Denionit ka një miqësi shumë të mirë. Apo diçka më shumë? Do ta zbulojmë në javët në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here